دانلود رایگان افزونه وردپرس فروش ویژه محصولات در وردپرس EDD Sale Price 1.0.4

توضیحات دانلود رایگان افزونه وردپرس فروش ویژه محصولات در وردپرس EDD Sale Price 1.0.4 در زیر:

دانلود رایگان افزونه وردپرس فروش ویژه محصولات در وردپرس EDD Sale Price
دانلود رایگان افزونه وردپرس فروش ویژه محصولات در وردپرس EDD Sale Price

امروز نیز سایت پادرا تک قصد معرفی رایگان افزونه وردپرس در زمینه افزونه های EDD را به شما کاربران عزیز سایت دارد. افزونه ای که امروز قصد معرفی ان را داریم EDD Sale Price نام دارد که با استفاده از ان می توانید برای محصولاتی که از طریق افزونه Edd برای فروش قرار داده‌ اید علاوه بر قیمت اصلی محصول یک قیمت ویژه برای ان درج نمایید تا مشتریان شما برای خرید محصول ترغیب تر شوند. همچنین با استفاده از افزونه EDD Sale Price می توانید قیمت ویژه برای محصولات خود را وارد نمایید. این افزونه با هدف قیمت ویژه برای محصولات چند قیمتی نوشته شده است اما قابلیت استفاده از ان برای فروش تکی محصول نیز فراهم میباشد. در واقع خواهید توانست فروش ویژه محصولات در وردپرس را داشته باشید. این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از هزار بار دانلود و نصب فعال را برای خود رقم بزند.

توضیحات انگلیسی افزونه وردپرس EDD Sale Price

Numerous studies have shown that people are more likely to buy a product, no matter what, if it is has a discount. Specially if it is something they already wanted to have. The discount will trigger the potential customer to buy your products fast.

Setting up a discount correctly is important, of course you can just lower the price, but then most people will not know the product is discounted. With EDD Sale Price the regular price will be shown with a strikethrough so people will see how much it regularly costs, and what the new sale price is!

توضیحات انگلیسی


ندارد