0

طراحی قالب وب سایت شاید بتوان گفت یکی از دغدغه های مدیران سایت ها می باشد که باید هر از چند گاهی ان را بروزرسانی یا اصلا ان را تغییر دهند. به طور حتم شما نیز اگر یک سایت را طراحی کرده باشید، در زمان طراحی، اولین چیزی که به ذهنتان می آید، قالب یا ظاهر ان میباشد. ظاهر یا قالب سایت یکی از مهمترین مسائلی میباشد که هر مدیر سایتی برای سایت خود با ان دست و پنجه نرم می کند. امروز به همراه تیم قدرتمند پادرا تک بر آن شدیم تا بستری را برای شما کاربران عزیز فراهم سازیم تا بتوانید طراحی ظاهر یا قالب سایت خود را به ما بسپارید و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید. یکی از مهمترین مسائلی که باعث می شود تا شما به ما اعتماد کنید، رزومه ما میباشد. پادرا تک به همراه تیم خود سال هاست که در زمینه طراحی قالب، اپلیکیشن، نرم افزار، سایت و … فعالیت دارد و شما می توانید نمونه کوچکی از رزومه ما را در سایت های زیر مشاهده کنید.

نمونه قالب سایت نو آوران سپند فرداد فارس

نمونه قالب سایت نو آوران سپند فرداد فارس

نمونه قالب سایت فرازی ها

نمونه قالب سایت فرازی ها

نمونه قالب سایت پادرا تک

نمونه قالب سایت پادرا تک

 

 

 

 

 

 

خب اگه تا الان بهمون اعتماد پیدا کردید بریم سراغ راهنمایی ارسال درخواست طراحی قالب یا ظاهر وب سایت شما!

برای طراحی یک قالب، کاربر باید یکسری اطلاعات اولیه را در خصوص طراحی برای تیم پادرا تک ارسال نماید. اطلاعاتی از جمله: نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل و موضوع سایتی که قرار است برای ان قالبی طراحی گردد. برای ارسال این اطلاعات، ما فرمی را در زیر برایتان قرار داده ایم و لازم است شما ان را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما در خصوص ادامه طراحی با شما تماس حاصل نمایند. اما قبل از تکمیل و ارسال این فرم بد نیست که در ادامه این مطلب به قوانین طراحی قالب نیز توسط پادرا تک نگاهی بیندازید و سپس با خیال راحت در پایین همین صفحه، فرم را تکمیل و ارسال کنید.

قوانین طراحی قالب وب سایت توسط تیم پادرا تک

  • لطفا در تکمیل فرم درخواست طراحی قالب نهایت دقت را داشته باشید چراکه این اطلاعات ثبت شده و مسئولیت هرگونه اشتباه در خصوص تایپ اطلاعات بر عهده خود کاربر میباشد.
  • اطلاعات ارسالی شما در پایگاه داده ایمن و قدرتمند پادرا تک محفوظ میباشد و هیچگونه خطری ان ها را تهدید نخواهد کرد.
  • به دلیل متفاوت بودن هر کدام از طراحی ها، از قرار دادن لیست قیمت در سایت معذوریم، پس لطفا اطلاعات خود را ارسال نمایید تا با شما در خصوص طراحی و قیمت، تماس گرفته شود.
  • پادرا تک با داشتن دو مجوز رسمی از وزارت ارشاد و اینماد، جزء یکی از محدود سایت های ایمن و قابل اعتماد کشور عزیزمان در خصوص خرید ها و سفارشات آنلاین کاربران میباشد.
  • طراحی قالب ها در بهترین زمان، یک هفته و در بدترین زمان 3 ماه به طول می انجامد، پس پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاس گزاریم.
فرم ارسال درخواست طراحی قالب سایت
0