دانلود اخرین نسخه وردپرس WordPress 5.1 + نسخه فارسی

توضیحات دانلود اخرین نسخه وردپرس WordPress 5.1 + نسخه فارسی در زیر:

*** جدیدترین نسخه فارسی وردپرس – WordPress 5.0.3 قرار داده شد ***

دانلود اخرین نسخه وردپرس WordPress
دانلود اخرین نسخه وردپرس WordPress

امروز نیز مثل همیشه باز در کنار شما هستیم با معرفی بهترین ها. مطلبی که امروز قصد توضیح و معرفی مختصر ان را داریم اخرین نسخه وردپرس نام دارد که افتخار ان را داریم تا اخرین نسخه این محصول را یعنی اخرین نسخه وردپرس را همزمان با انتشار در پیش روی شما قرار داده ایم. WordPress وردپرس نرم افزاری محبوب و پر طرفدار در تحت وب میباشد که شما عزیزان می توانید به وسیله ان برای ایجاد سرویس وبلاگ دهی، سایت یا وبلاگی زیبا و قدرتمند برای خود و یا دیگران اقدام نمایید.

هسته وردپرس

هسته‌ این نرم افزار فوق العاده توسط هزاران داوطلب طراحی و نوشته شده است و گستردگی افزودنه ها، پوسته‌ ها، مستندات و پشتیبانی این سامانه مدیریت سایت در ان حد میباشد که ان را برای مدیریت هرگونه وبلاگ یا سایتی با امکانات متنوع سازگار نموده است. این محصوص ان قدر در ایران طرفدار پیدا کرد که پس از چند مدت نسخه فارسی ان با نام وردپرس فارسی نیز بیرون امد و وارد بازار شد و تا به امروز میلیون ها انسان از ان استفاده می کنند.

وردپرس فارسی

اولین استفاده کنندگان از وردپرس در بین وبلاگ نویسان ایرانی، وبلاگ های:

  • محسن طالب
  • گناهکار
  • Virtual Life
  • Alvan Web بودند.

از همان زمان تلاش‌ های توسط آقایان کامبیز مظفری و علی ستاری برای فارسی‌ سازی وردپرس با ارائه فایل‌ های ترجمه زبان و پوسته‌ های فارسی آغاز شد.

توضیحات انگلیسی


پدرام


ممنون که اخرین نسخه رو قرار دادید

سلطان


مرسی نسخه فارسیش رو گذاشتید عالی بود

پشتیبان پادرا تک


سلام. به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت

حسین مددی


لطفا نسخه فارسی رو هم قرار بدید.ممنون

ندارد