لوگوی بالای سایت پادرا تک

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قوانین وب سایت پادرا تک

قوانین وب سایت پادرا تک

سایت پادرا تک، یک سایت بزرگ دانلود نرم افزار و بازی و همچنین فروشگاه انلاین خدمات دیجیتال نرم افزاری و سخت افزاری میباشد که تمامی قوانین ان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و در این سایت هیچگونه فعالیت غیر قانونی نخواهد شد. لذا رعایت تمامی قوانین این سایت که در زیر به بند های ان پرداخته شده است، برای کاربران ان الزامی میباشد و تخطی از ان و صدمه زدن به این سایت و کاربران ان، منجر به پیگرد قانونی خواهد شد و مشکلات به پلیس سایبری کشور گزارش خواهد شد.

قوانین اختصاصی مربوط به بخش فروشگاه پادرا تک

قانون پیگیری خرید از فروشگاه سایت

نکته: در هر دو خرید محصولات نرم افزاری و سخت افزاری، اطلاعات کاربری به ایمیل کاربر ارسال خواهد شد.

قانون پیگیری سفارشات در روز های تعطیل

خرید هایی که در روز های تعطیلات رسمی انجام می شود ، در صورت به وجود آمدن مشکل ، ممکن است تا روز کاری و رسمی بعد از آن تعطیلات قابل پیگیری نباشد. برای مثال تراکنش های بانکی که نیاز به پیگیری از طریق بانک دارد و یا ارسال های پستی که باید از طریق اداره پست پیگیری شوند در روز های تعطیل به دلیل نبود امکان ارتباط با این مراکز به روزهای کاری رسمی بعد از آن تعطیلات موکول می شود. لطفا در این روزها شکیبا باشید . ما امین و امانت دار شما هستیم و برایمان بسیار مهم است که شما از ما راضی و خشنود باشید.

قانون استفاده صحیح از محصولات اورجینال

در صورتی که هر کاربری به عمد قصد سو استفاده از محصولات اورجینال مانند کلید های اورجینال خریداری شده آنتی ویروس ها و یا سایر نرم افزار های اورجینال را داشته باشد، لیسانس کاربری وی به تشخیص فروشنده، بلوکه (غیر قابل استفاده) خواهد شد. اما بلاک شدن این این کلید ها و دلایل آنها از طریق ارسال تیکت در سایت قابل پیگیری میباشد. لذا شما در صورت اطلاع دقیق از وضعیت کلید خود و بلاک شدن آنها می توانید این موضوع را از طریق تیکت به ما گزارش دهید تا دلیل آنرا جویا شویم و در صدد رفع آن بر آییم. در صورتی که بلاک شدن کلید ها به دلیل دستکاری های شخصی در جهت سو استفاده کاربر از نرم افزار باشد، معمولا کلید ها دوباره فعال نخواهند شد. وظیفه استفاده صحیح از نرم افزار های اورجینال و جلوگیری از سرقت آنها به عده خود کاربر می باشد.

قانون به سرقت رفتن لیسانس یا کلید محصولات خریداری شده

شما می توانید در صورت به سرقت رفتن لیسانس ها یا کلید های محصولات اورجینال خود، گزارش ان را از طریق ارسال تیکت به تیم پادرا تک ارسال نمایید. ما ان را سریعا پیگیری کرده و پاسخ ان را برای شما ارسال خواهیم کرد. لذا اگر کاربری گزارش به سرقت رفتن لیسانس یا کلید اورجینال محصول خریداری شده خود تا یک هفته پس از به سرقت رفتن ان برای ما ارسال نفرماید. پادرا تک در خصوص بلاک شدن و رفع بلاک شدن ان هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

قانون اعلام نارضایتی و پیگیری ان

هدف ما صرفا دریافت وجه در خصوص محصولات و خدمات از شما کاربران عزیز و گرامی نبوده و شما کاربران موظف هستید در صورت نارضایتی از خدمات دریافتی و کالا های خود، مشکلات خود را از بخش فرم ارسال شکایات با ما در میان بگذارید تا مراتب سریعا پیگیری شود.

نکته: متن اعلام نارضایتی و ارسال شکایت باید کاملا قانع کننده باشد. لذا از ارسال پیام های غیر مرتبط یا احساسی مانند: خوب نبودن چهره یک نرم افزار یا قابلیت های ان، جدا خودداری فرمایید چراکه بدون هیچ برسی، ان درخواست حذف خواهد شد.

قانون دانلود و نصب فایل فلش یا رام انواع گوشی ها

در هنگام دانلود فایل فلش ها باید نهایت دقت توسط کاربر به عمل آید . این وب سایت هیچ گونه تعهدی نسبت به دانلود فایل فلش های اشتباه توسط کاربران و عدم تطابق فایل فلش دانلودی با دستگاه مورد نظر و رایت آن بر روی دستگاه غیر یکسان ندارد. تمامی کاربران وظیفه دارند که در هنگام دانلود نهایت دقت را به عمل آورند. همچنین فایل های تعمیراتی گوشی و گجت های هوشمند، نیاز به تخصص داشته و در زمان دانلود باید دقت بیشتری صورت گیرد تا بعد از رایت فایل ها مشکلی پیش نیاید. لذا پادرا تک در خصوص اشتباه در انتخاب فایل تعمیراتی و استفاده از ان، هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد. ضمنا، فایل هایی که به اشتباه انتخاب و دانلود شده اند، شامل بازگشت وجه نخواهند بود.

قانون مدت زمان فعال بودن لینک دانلود محصولات نرم افزاری خریداری شده

لینک دانلود فایل فلش ها و نرم افزار های بسیار سنگین که دارای حجم های بسیار بالا میباشند، تا 4 روز برای کاربران فعال بوده و ایشان در این مدت می توانند فایل های مورد نظر خود را دانلود نمایند. لذا این 4 روز تمدید نخواهد شد و کاربر دوباره باید اقدام به خرید نماید. اما فایل های پلاگین ها، قالب ها و دیگر نرم افزار هایی که به صورت اورجینال خریداری می شوند و دارای پشتیبانی در هنگام خرید میباشند، شامل این قانون نخواهند شد و می توانند تا زمانی که پشتیبانی ان ها به اتمام نرسیده، اپدیت های فایل های خود را به رایگان دریافت نمایند.


قوانین عمومی پادرا تک

قانون ثبت نام در سایت

تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در پادرا تک، از واژه های مناسب در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده واژه های رکیک و نامناسب، شماره موبایل، نام سایت، عدد به جای نام کاربری مناسب انگلیسی، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی نیز به وب سایت قطع خواهد شد، کاربران باید حتی المقدور برای نام کاربری خود از واژه های مناسب انگلیسی استفاده نمایند.

قانون ارسال نظرات کاربران

کاربران سایت می بایست برای ارسال نظرات خود در زیر پست های این سایت، از کلمات و جمله های مناسب استفاده نمایند. در غیر این صورت، اگر کاربری از کلمات رکیک و نام مناسب برای ارسال نظرات خود استفاده کند، در صورت داشتن حساب کاربری در این سایت، حساب ایشان حذف خواهد شد و با ایشان برخورد قانونی می شود.

قانون نحوه بیان موضوعات برای سوالات و مشکلات کاربران

راهنمایی: برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.

قانون مسئولیت ارسال نظرات کاربران

مسئولیت ارسال هر گونه نظر عمومی و تخصصی در خصوص یک مطلب در سایت، بر عهده ارسال کننده نظر میباشد و پادرا تک تنها در خصوص ارسال و تایید کلمات و جملات توهین امیز و کلمات رکیک و نا مناسب مسئولیت دارد.

قانون استفاده از نام سایت یا منبع در نظرات

ارسال هرگونه مطلبی برای تبلیغ یک سایت در قسمت نظرات و قرار دادن نام ان سایت و لینک ان، این نظر توسط کارشناسان پادرا تک تایید نشده و حذف خواهد شد.

قانون استفاده از لینک سایت یا … در قسمت دریاره ما حساب کاریری مربوط به هر کاربر

کاربران پس از ثبت نام در پادرا تک به قسمت مدیریت حساب کاربری خود ارجاع داده خواهند شد. در این مکان و در قسمت درباره من، می توانند متنی کوتاه درباره خود بنویسند. در قسمت درباره ما اگر کاربری تبلیغات سایت یا … خود و همچنین لینک سایت و … خود را قرار دهد. حساب کاربری ایشان حذف خواهد شد.

قانون ایجاد حساب کاربری بیشتر از یک عدد

لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر، تمامی آن ها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسی وی به سایت نیز قطع خواهد شد.

قانون مطرح کردن موضوعات هک و کرک نرم افزار ها

مباحث مربوط به Hack (از دید منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هکران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. همچنین کرک و هک هرگونه نرم افزار ایرانی غیر قابل قبول و غیر محاز میباشد.

قانون نظر دادن در زیر هر پست

لطفا برای نظر دادن برای یک مطلب، تنها در زیر همان مطلب، نظر خود را ارسال نمایید و از ارسال نظرات مربوط به یک مطلب در مطلبی دیگر جدا خودداری نمایید.

قانون پاسخ به نظرات

لطفا برای ارسال پاسخ به یک نظر در سایت، از کلمات رکیک، نا مناسب، دلسرد کننده و … استفاده نفرمایید. در غیر این صورت نظر شما تایید و ثبت نخواهد شد.

قانون مطرح کردن موضوعات و مباحث در نظرات

هرگونه بحثی که موجب انحراف موضوعات از مسیر اصلی خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین سایت باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم موضوعات و نظرات اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از موضوعات های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون کپی برداری از مطالب، نام و لوگوی سایت

در صورتی که می خواهید مطلبی از سایت را در دیگر سایت ها و شبکه های احتماعی انشتار دهید، تنها در صورتی مجاز میباشد که نام سایت و لینک ان به همراه مطالب انتشار داده شود. در غیر این صورت از شخص انتشار دهنده شکایت شده و این موضوع به مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.

درخواست فعال سازی محصولات ESET

ارسال و درخواست هر گونه فعال ساز برای محصولات ESET در سایت پادرا تک، تنها بنابر با قانون شرکت ESET و فعال سازی محصولات این شرکت میباشد. لذا از ارسال درخواست های بی مورد جدا خودداری نمایید.

قانون نحوه قرار دادن صحیح تصاویر پروفایل

قرار دادن هر گونه تصاویر مستهجن، غیر اخلاقی و تمامی تصاویری که مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد برای تصاویر پروفایل خود، در صورت مشاهده، اکانت مربوطه حذف و کاربر از سایت اخراج خواهد شد.


با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد، بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما عزیزان.

شروع صحبت
پاسخگویی آنلاین مشتریان پادرا تک
حسین آریا - مدیر پادرا تک
سلام به پادرا تک خوش اومدید
شما الان این مطلب رو مطالعه میکنید
--------------------------------------
قوانین وب سایت پادرا تک
--------------------------------------
لطفا فقط در صورتی که با محصولات خریداری شده مشکلی دارید به ما بگید تا براتون حل کنیم. محصولات رایگان پشتیبانی ندارند.
0