iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون

لینک دانلود و توضیحات iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون در زیر :

 امروز در سایت پادرا تک برای شما عزیزان لینک دانلود و توضیحات اخرین نسخه iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون را قرار داده ایم که در صورت رضایت از این برنامه میتوانید با کلیک بر روی لینک های پایین صفحه این برنامه را از سرور های قدرتمند سایت پادرا تک دانلود نمایید.iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون نرم افزاری جالب و کاربردی برای کاربران عزیزی که با گوشی های ایفون سر و کار دارند.

دیدن فایل های سیستم گوشی :

برنامه‌ی iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون برنامه ای برای دیدن فایل های سیستم گوشی میباشد.

همچنین با این برنامه میتوانید دستگاه های ایفون در سیستم عامل های کامپیوتر و لپ تاپ میباشد.

ادامه توضیحات را میتوانید با همراهی ادامه مطلب به صورت کامل متوجه شوید.

همچنین شما میتوانید این نرم افزار iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون را از لینک پایین همین صفحه با سرعت بالا و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون

 

iDevice Manager 7.3.0.0 دسترسی به فایل ها در آیفون :

iDevice Manager 7.3.0.0 ( که همان Iphone Explorer سابق هست ) میتوانید به فایل های سیستمی آیفون در مک و ویندوز ،بدون نیاز به نصب هیچ برنامه جانبی مانند afc2add در آیفون دسترسی پیدا کنید . کافیست گوشی آیفون رو از طریق usb به مک یا پی سی وصل کنید تا به فایل های سیستمی دست پیدا کنید .این برنامه iDevice Manager 7.3.0.0 جایگزین عالی برای winscp -iphone box -iphone pc suit و غیره هست ، چون این برنامه ها نیاز به نصب یک سری برنامه های جانبی از دارند تا بتوانند فایل های سیستمی آیفون شده رو نشان دهند.

توضیحات انگلیسی