بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 نسخه اندروید + دیتا

لینک دانلود و توضیحات بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 نسخه اندروید + دیتا در زیر :

بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3

بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 بازی جدید، فوق العاده زیبا و خارق العاده با گرافیک کنسولی خیره کننده در سبک بازیهای اکشن، تفنگی و تیراندازی برای اندروید است که ساعت ها پیش نسخه رسمی و جهانی ان به صورت رایگان توسط استودیوی بازیسازی MADFINGER Games [خالق بازیهای معروف DEAD TRIGGER 1 & 2] در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم بر این شد تا برای اولین بار در ایران آن را حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! در بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 شما به عنوان شخصیت اصلی بازی با در دست گرفتن سلاح های قدرتمند به نبرد با مهاجمین می روید و ان ها را یکی پس از دیگری از بین می برید.

مهاجمان، موجوداتی عظیم الجثه :

مهاجمان، موجوداتی عظیم الجثه با قدرت های زیاد اند که با شلیک های پشت سر هم از پای در می ایند. گرافیک خیره کننده بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 در اولین اجرا نظرتان را جلب می کند و پس از ان صداگذاری مهیج نیز بر ذوق شما می افزاید و وقتی وارد محیط بازی میشوید، محو جزئیات زیاد و ساخت فوق العاده اش می شوید و با خود می گویید که نسبت به حجم اش عجب بازی توپی است.اگر از علاقه مندان به بازیهای اکشن و تفنگی اندروید هستید به هیچ وجه بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 را از دست ندهید!

بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 :

بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 چند ساعتی است که به صورت رسمی و جهانی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران آن را حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! از ویژگی های بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 می توان به گرافیک خیره کننده نسل بعدی، امکان سفارشی سازی شخصیت اصلی، در دسترس بودن ده ها سلاح منحصر به فرد، امکان شرکت در نبردهای مهیج چند نفره و به طور کلی گیم پلی اعتیاداورش اشاره کرد! شما قادرید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی بازی اکشن خارق العاده Shadowgun Legends 0.3.3 را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت پادرا تک دریافت کنید و برای روزها به گوشی میخکوب شوید!

توجه :

یک : بازی Shadowgun Legends اینترنتی و آنلاین است و برای بازی به داشتن فیلت-رشکن نیاز دارید
دو: بازی Shadowgun Legends هک نمیشود و نسخه مد ندارد
سه: برای ورود به محیط بازی Shadowgun Legends به ثبت نام [دریافت ایمیل فعالسازی از سازنده] نیاز است .
چهار : سرور بازی مشکلاتی دارد ؛ اگر حجم تان برایتان مهم است تا انتشار نسخه های بعدی صبر داشته باشید .

تغییرات نسخه ی v0.3.3 :

* برای این نسخه در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است .

دستورالعمل نصب واجرای بازی :

  • ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.
  • فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید.
  • پوشه ی com.madfingergames.legends را در مسیر Android/obb کپی کنید.
  • در نهایت بازی را اجرا نمایید.

توضیحات انگلیسی