بازی بی نظیر اکشن و نقش افرینی افسانه هیولاها اندروید Monster Legends – RPG 6.5.2

توضیحات بازی بی نظیر اکشن و نقش افرینی افسانه هیولاها اندروید Monster Legends – RPG 6.5.2 در زیر :

بازی بی نظیر اکشن و نقش افرینی افسانه هیولاها اندروید Monster Legends - RPG
بازی بی نظیر اکشن و نقش افرینی افسانه هیولاها اندروید Monster Legends – RPG

بازی بی نظیر اکشن و نقش افرینی افسانه هیولاها اندروید Monster Legends – RPG یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های موجود در اندروید میباشد که شما را با مبارزه هیولاها اشنا میکند و شما را وادار به مبارزه با ان ها میکند ، شما در این بازی هیولاهای مختلفی را به دلخواه باید بسازید و انتخاب کنید و به ان ها غذا دهید و قدرت ان ها را ارتقا دهید سپس به مبارزه با هیولاهای قوی و افسانه ای بروید و با بردن و پیروزی بر ان ها به مراحل بعدی رفته و جوایز و ایتم های جدید تری بدست اورید. همچنین در صورت رضایت از این برنامه می توانید با کلیک بر روی لینک های دانلود در این صفحه این بازی را از سرور های قدرتمند سایت پادرا تک دانلود نمایید.

 

بازی افسانه هیولاها اندروید Monster Legends – RPG در گوگل پلی :

بازی بی نظیر اکشن و نقش افرینی افسانه هیولاها اندروید Monster Legends – RPG در مارکت پر بازدید و پر طرفدار گوگل قرار داده شده است،این بازی بی نظیر و اکشن اندرویدی در مارکت پر طرفدار اندرویدی یعنی گوگل پلی Google play وانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و رتبه 4.6 از 5 را برای خود رقم بزند.پیشنهاد سایت پادرا تک این است که این بازی هیجانی و جذاب را هرگز از دست ندهید.

 

ویژگی های بازی Monster Legends – RPG :

  • وجود 180 هیولای خاص و قدرتمند در بازی.
  • قابلیت رام کردن هیولاهای افسانه ای برای مبارزه با دیگران.
  • وجود حالت های مختلف در بازی.
  • قابلیت داشتن گیم پلی اعتیادآور و جذاب در بازی.
  • گرافیکی عالی و خیره کننده.

 

تغییرات نسخه Monster Legends – RPG 6.5.2 بازی :

  • Get ready to bow before the Warmasters, an exclusive collection of incredibly powerful monsters which will only be available in the new Heroic Dungeons!
  • Collect the new Heroic Orbs to play these Dungeons and get Cells to craft and rank up your Warmasters! You can also get Heroic Orbs at a new section in the game’s Shop.
  • This version also includes a little polishing here and there.

توضیحات انگلیسی