0

کریپتوتب (Cryptotab) چیست ؟ افزونه کروم، استخراج بیت کوین، طرح پونزی!

دسته بندی ها : آموزش ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ حسین آریا 536 بازدید

کریپتوتب (Cryptotab) چیست ؟ افزونه کروم، استخراج بیت کوین، طرح پونزی!

توضیحات کریپتوتب (Cryptotab) چیست ؟ افزونه کروم، استخراج بیت کوین، طرح پونزی! در زیر:

کریپتوتب (Cryptotab) چیست؟ افزونه کروم، استخراج بیت کوین، طرح پونزی!

کریپتوتب (Cryptotab) چیست؟ افزونه کروم، استخراج بیت کوین، طرح پونزی!

کریپتوتب (Cryptotab) چیست ؟

در اینجا یاد می گیرید که کریپتو تب چیست و چونه باید از آن استفاده کرد و استفاده از آن چه مزایا و معایبی دارد و چگونه می توان از طریق آن به بیت کوین رسید. آیا تا به حال در مورد کریپتوتب (CryptoTab)، افزونه استخراج بیت کوین چیزی شنیده اید؟ اگر شما نیز اخبار مربوط به دنیای کریپتو و همچنین کانال ها و گروه های مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کنید قطعا به تازگی به مطالبی در رابطه با درآمدهای بسیار زیاد، بدون زحمت و تنها با جمع کردن زیر مجموعه از طریق لینک ریفرال بر خورده اید و شاید حتی برخی از دوستانتان لینک هایی مبنی بر همین موضوع برایتان فرستاده اند، در این مقاله قصد داریم به صورت جامع موضوعی که اصطلاحا بحث داغ این روزها شده است بپردازیم و پرده از حقایق مرتبط با کریپتوتب برداریم.

کریپتوتب چیست ؟

هدف کریپتوتب به دست آوردن بیت کوین هنگام استفاده از مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این همان برگ برنده ای است که کریپتوتب از آن بهره می‌برد و شما را مجاب به استفاده از آن می‌کند. مفهوم جالبی می‌باشد، اینطور نیست؟ ایده آنها این است که شما این افزونه را برای مرورگر گوگل کروم خود دانلود کنید و در این صورت شما می‌توانید به هنگام استفاده از مرورگر و جست و جو در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. در واقع اگر با این اپلیکیشن فعالیت کنید، شما بیت کوین بدست خواهید آورد.

cryptobrowser

دعوت کردن دوستان به این برنامه ( کریپتوتب چیست ؟ )

شما می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و بیت کوین بیشتری بدست آورید. این شرکت می گوید شما در یک ماه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید. با این حال آنها بیان نکردند که چند نفر را باید دعوت کنید تا بتوانید بیت کوین استخراج کنید. تا زمانی که مرورگر کروم باز است و شما این افزونه را دارید، میتوانید درآمد خود را داشته باشید.

دانلود و نصب افزونه Cryptotab ( کریپتوتب چیست ؟ )

دانلود و نصب این افزونه رایگان می‌باشد و بدون اینکه کار خاصی کنید، بیت کوین به دست خواهید آورد. ممکن است که شعار تبلیغاتی این افزونه، خیالی و دور از ذهن باشد، اما در واقع یک مفهوم ساده و منطقی برای راه اندازی و استفاده می‌باشد که از مرورگر و رایانه شما برای استخراج ارز دیجیتال بهره می‌برد. در این روش، سود حاصل از ماینینگ بین تمام افراد استفاده کننده از این افزونه پخش می‌شود. برای دانلود کریپتو تپ می توانید از بخش دانلود استفاده کنید و همین جا کلیک کنید . نکته مهم استفاده از آی پی های خارج برای دانلود اولیه میباشد و شما باید به این نکته دقت داشته باشید.

کریپتوتب Cryptotab چگونه کار می‌کند؟ ( کریپتوتب چیست ؟ )

در واقع کریپتوتب استخر ماینینگ بزرگی است که از توان مجموع بسیاری از کامپیوترها استفاده می‌کند تا بیت کوین به دست آورد. شما می‌توانید با استفاده از حساب فیسبوک یا گوگل خود وارد آن شوید. این مسئله ایده جالبی است زیرا موجودی بیت کوین شما همیشه امن باقی می‌ماند. اما اگر شما حساب کاربری نسازید و به طور تصادفی این برنامه را پاک کردید، تمام بیت کوینی که تا به حال استخراج کرده اید را از دست خواهید داد.

رسیدن موجودی شما به  ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین (BTC) ( کریپتوتب چیست ؟ )

در اینجا مشکلی نمود می‌یابد؛ این شرکت بیان کرد که وقتی موجودی شما حداقل به میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین (BTC) شد، باید پول خود را برداشت کنید که البته همین میزان چندین ماه طول می‌کشد تا به دست آید. در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود ۶۵۰۰ دلار است، پس میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین BTC حدود ۲٫۵ دلار می شود. این شرکت قول داده است که شما می‌توانید ۱ بیت کوین به دست آورید، اما تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید دعوت هر چه بیشتر افرادی است که از این اپلیکیشن استفاده کنند.

آیا تا به حال در مورد طرح پونزی چیزی شنیده اید؟

کریپتوتب دقیقا همانند طرح پونزی است. شما با دعوت مردم پول بدست می آورید اما شما باید مردم زیادی را دعوت کنید تا پول بیشتری به دست آورید و آنها نیز مجبورند همین کار را بکنند. این روش مناسبی برای کسب و کار نیست و بدین معناست این شرکت با شکست روبرو می‌شود. شما تنها در صورتی می توانید پول به دست آورید که سر دیگران کلاه بگذارید و دیگران سر سایرین. در حال حاضر شما هم می توانید از نسخه کامپیوتری این پلتفرم استفاده کنید و هم نسخه گوشی که در سایت پادرا می توانید به صورت آنلاین آنرا به راحتی دانلود کنید . با گوشی خود وارد بخش دانلود شوید و شروع به دانلود آن کنید.

چگونه در کریپتوتب سرمایه گذاری کنید؟

استفاده از کریپتوتب بسیار آسان است و تنها کافیست آن را دانلود کنید و سپس آن را بر روی گوگل کروم نصب کنید. توجه داشته باشید که این برنامه رسمی نیست که توسط گوگل تضمین شده باشد، در واقع یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است، پس هوشیار باشید. ممکن است استفاده از کریپتوتب به هیچ وجه مفید نباشد.

تنظیمات موجود در افزونه کریپتوتب

هم چنین می‌توانید با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه کریپتوتب، سرعت استخراج را افزایش دهید. اما این امر باعث خواهد شد که نسبت به تنظیمات نرمال، توان پردازشی رایانه را بیشتر مصرف کند، بنابراین اگر کامپیوتر شما یک پردازشگر با سرعت بالا ندارد، این کار ایده خوبی نیست. پرداخت ها دو بار در روز انجام می‌شود و این شرکت ثابت کرده است که پرداخت ها را انجام می دهد، بنابراین شما می توانید حداقل تا حدودی مطمئن باشید که آنها واقعا با استفاده از این برنامه، سود و هزینه را پرداخت خواهند کرد.

سنجش کریپتوتب

همانطور که در بالا بیان کردیم، اگر می خواهید بدون آنکه کاری انجام دهید، بیت کوین (BTC) دریافت کنید این کار تقریبا اقدامی بدون خطر است. تنها ریسکی که با آن مواجه خواهید شد این است که در واقع شما با مرورگر کریپتوتب بیت کوین به دست خواهید آورد اما گوگل کروم شما احتمالا کندتر می شود. این به تصمیم شما بستگی خواهد داشت که هنگام وبگردی سرعت کمتری داشته باشید یا با استفاده از کریپتوتب شاهد کسب سود مناسبی باشید که سرعت کمتر و مشارکت در استخراج بیت کوین را جبران کند.

نکته ای که وجود دارد

نکته ای که وجود دارد این است که برنامه های زیادی موجود نمی‌باشند که همانند کریپتوتب بتوانید بدون انجام کار خاصی، به طور قانونی فرصت کسب بیت کوین را داشته باشید، مخصوصا اگر آن را با برنامه های هایپ (برنامه سرمایه گذاری با سود کلان) در سراسر اینترنت مقایسه کنید. این مرورگر ممکن است یک نقطه شیرین برای کاربران باشد که به آنها اجازه می‌دهد قدرت رایانه خود را در ازای کسب درآمد و ماینینگ بیت کوین استفاده کنند. با توجه به پونزی بودن این طرح و همانطور که در متن به آن اشاره شد، فرجام این اقدمات از ابتدا مشخص است و در نهایت با شکست مواجه می‌شوند، حال در نظر داشته باشید که در این میان شما توان سخت افزاری(CPU) و باتری خود را به کار می‌گیرید و همچنین تلاش می‌کنید تا اعضای زیرمجموعه برای حود جمع کنید و در ازای آن مبلغی ناچیز دریافت کنید!

آیا واقعا به صرفه است؟

آیا واقعا به صرفه است؟ ممکن است با خود بگویید حتی اگر کلاهبرداری هم باشد شما چیزی از دست نمی‌دهید و نهایتا به عنوان مثال ۱۰ دلاری که با زحمت و طی مدت زمان زیادی که جمع آوری کرده اید را از دست می‌دهید، اما آیا تنها هزینه ای که از دست داده اید همین است؟ پاسخ منفی است.اما باز هم ما به شما پیشنهاد میکنیم که از همین وبسایت اپلیکیشن را دانلود کنید و فعالیت خود را آغاز کنید و برای یک ماه آن را امتحان کنید و پیشرفت خود را بسنجید . هم اکنون همکاران ما در حال استفاده از این روش هستند و نتایج خوبی را داشته ان . هرچند که این مورد نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد.

Kryptvtb (Cryptotab) What?

Here you learn what a cryptotropic fever is and what should be used, and what benefits and disadvantages are used and how it can be reached through bitcoin. Have you ever had about Kryptvtb ( Cryptotab ), bitcoin mining plugin you heard? If you are also following the news of the Crypto world as well as digital currency channels and groups, you have definitely come across a lot of incomes, effortlessly and only by putting together the subset via the Reeferal link. And maybe even some of your friends have sent you links on the same topic. In this article, we are going to discuss the topic of hot topics these days and uncover the facts about CryptoTab.

What is cryptotube

CryptoTab aims to get Bitcoin when using the Google Chrome browser. This is the winning leaf that Cryptotube uses and makes you accustomed to use it. It’s an interesting concept, is not it? Their idea is that you download this plugin to your Google Chrome browser, in which case you can extract bitcoin when you use the browser and search the internet. In fact, if you work with this app, you’ll get Bitcoin.

Invite friends to this app (What is cryptotem?)

You can invite your friends to this program and earn more bitcoin. The company says that you can earn 1 bits of Kevin (BTC) in a month. However, they did not specify how many people should be invited to extract bitcoin. As long as the Chrome browser is open and you have this extension, you can have your income.

Download and install the Cryptotab plugin (What is CryptoTab?)

Downloading and installing this plugin is free and you will get Bitcoin without having to do anything special. The propaganda slogan of this add-on may be fictitious and far-fetched, but it is in fact a simple and logical concept for setting up and using your browser and computer to extract digital currency. In this way, the benefit of mining is spread among all the people using this plugin. You can use the download section to download the crypto tap and click here . The important thing is to use external IPs for initial download and you should be careful about this.

How does CryptoTab work? (What is Cryptotem?)

In fact, CryptoTab is a great Meinming Pool that uses the power of a lot of computers to get Bitcoin. You can log in using your Facebook or Google Account. This is an interesting idea because your bitcoin inventory is always safe. But if you do not create an account and accidentally delete this program, you will lose all the quinquin you have ever extracted.

Getting your inventory to 0. 0004 Bitcoin (BTC) (What is Cryptoteeb?)

There is a problem here; the company said that once your inventory has reached at least 0, 0004 Bit Coins (BTC), you have to withdraw your money, which, of course, will take several months to complete. At present, the Bitcoin price is about $ 6,500, so the 0, 0004 Bit Kevin BTC will cost about $ 2.5. The company has promised that you can earn 1 Bit Quinn, but the only way you can do this is to invite as many people as possible to use this app.

Have you ever heard of Ponzi?

Cryptotem is just like the Ponzi scheme. You get money by inviting people, but you have to invite many people to get more money and they also have to do the same. This is not a good way to do business, which means the company is failing. You can only earn money if you hat others and others. Now you can use the computer version of this platform as well as the version of the phone that you can easily download online on the padra site. Download the download section with your phone and start downloading it.

How to invest in Cryptotem?

It’s easy to use CryptTooth and just download it and then install it on Google Chrome. Note that this is not an official program guaranteed by Google, it’s actually a high-risk investment, so be careful. Cryptotemp may not be useful in any way.

Settings in Crypto Plugin

You can also increase the extraction speed by using the settings in the cryptotem extension. But it will make the computer more powerful than normal settings, so if your computer does not have a high-speed processor, this is not a good idea. Payments are made twice a day, and the company has proven to make payments, so you can at least be certain that they will really pay off their profits and expenses using this program.

Cryptotem Measuring

As stated above, if you want to get Bitcoin (BTC) without doing anything, this is almost an unprotected action. The only risk you will encounter is that you will actually get the CryptoBot Bitcoin browser, but your Google Chrome is likely to be slower. It will depend on your decision to be faster on web browsing, or use CryptoTB to see good profits that offset the lower speed and participation in Bitcoin mining.

There is a point

The point is that there are not many programs available that, like Cryptotebook, you can legally have Bitcoin access without doing any particular work, especially if you have it with Hip Programs (Macro Profit Program) in Compare the entire Internet. This browser may be a sweet spot for users that allows them to use their computer power in exchange for monetization and bitcoin mining. Given the pontiaciousness of this design and as mentioned in the text, the outcome of these steps is clear from the outset and ultimately fails, let’s keep in mind that among you, the hardware and the power of the battery You use yourself as well as trying to collect subscribers and get a small amount in return!

Is it really good?

Is it really good? You might tell yourself, even if you are scam, you will not lose anything, and finally, for example, you lose $ 10 of trouble and over time that you’ve been collecting, but is it just the cost you’ve lost? that’s it? The answer is no. But again, we suggest that you download the app from the same website and start your activity, try it for a month, and measure your progress. Our colleagues are now using this method and have good results. Although this requires a lot of patience.


وقت دانلود رسیده است

شما می توانید از بخش زیر با توجه به سیستم سخت افزاری خود ، فایل مورد نیاز را دانلود نمایید

سیستم مورد نیاز نرم افزار در این بخش نوشته شده است

ندارد

راهنمای نصب در این بخش قرار دارد

مشخصات فایل

سازنده : کریپتو تب
دسته : درآمدزایی اینترنتی
قیمت : رایگان
نسخه : آخرین نسخه
توضیحات : بعد از ورود به سایت اصلی بر روی دانلود کلیک کنید

حسین آریا
حسین آریا

حسین آریا هستم . مدیر و بنیان گذار شرکت نو آوران سپند فرداد فارس با هدف طراحی و توسعه دانش IT در سطح کشور عزیزمان ایران . وبسایت پادرا طراحی شده تا پاسخگوی نیاز های نرم افزاری روز کشور عزیزمان باشد. ما افتخار می کنیم که در کنار شما هستیم.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب مرتبط با این پست:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سه =

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه پادرا تک

با عضویت در خبرنامه ویژه پادرا تک از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!