اموزش رفع خطای api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

توضیحات اموزش رفع خطای api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll در زیر:

اموزش رفع خطای api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
اموزش رفع خطای api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

امروز با اموزش یکی از خطا های دی ال ال DLL در خدمت شما کاربران عزیز و همیشه همراه سایت پادرا تک هستیم و امید واریم پس از خواندن این اموزش مشکل شما نیز مانند دیگر کاربران حل شود. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در هنگام نصب بازی یا نرم افزار مورد نظر خود با خطای api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll مواجه شوید اما برای حل این مشکل ایا راه حل وجود دارد؟ جواب ما به شما بله میباشد. امروز اموزشی در نظر گرفتیم که برای همیشه از دست این خطا رهایی پیدا نمایید. با ما همراه باشید با ادامه این اموزش …

شروع اموزش:

برای رفع این خطا باید بسته به نوع ویندوز خود باید بر روی یکی از دو لینک زیر کلیک کرده و یکی از نسخه های نرم افزار Visual C را نصب نمایید.

دانلود نسخه 32 بیتی

دانلود نسخه 64 بیتی

اما در ادامه روش های دیگری برای دو ویندوز 8 و 7 نیز وجود دارد و ان این است که از لینک زیر اپدیت موجود در سایت مایکروسافت را دانلود نمایند.

لینک دانلود اپدیت

اما در ادامه و پشنهاد ما به شما رفع این خطا به صورت دستی میباشد که در ادامه خدمتتان عرض می کنیم.

ابتدا باید فایل های مربوطه که در زیر برایتان قرار داده ایم بنا بر نسخه سیستم عامل خود یکی را دانلود کرده و بعد از استخراج کردن فایل فشرده محتویات ان را در مسیری که برای شما مشخص شده است جایگذاری نمایید.

لینک دانلود نسخه 32 بیتی

لینک دانلود نسخه 64 بیتی

هر یک از دو فایل های بالا بعد از استخراج بنا بر نسخه سیستم عامل در ادرس های زیر کپی شود.

برای ویندوز 64 بیتی در مسیر C:\Windows\syswow64

برای ویندوز 32 بیتی در مسیر C:\Windows\System32

نکته: برای ویندوز 64 بیتی فایل دانلود شده پس از استخراج در هر دو ادرس بالا یعنی C:\Windows\syswow64 و C:\Windows\System32 کپی شود.

توضیحات انگلیسی


ندارد