ارز دیجیتال بیت کویین Bitcoin و بلاک چین BlackChain

Bitcoin-BlackChain image

ارز دیجیتال : امروز در نظر داریم ارز دیجیتال بیت کویین Bitcoin و بلاک چین BlackChain را.با آموزش تصویری خود به صورت PDF و به صورت کلیپ زبان اصلی تعریف کنیم.و نحوه کار ان را به شما آموزش دهیم.ارز دیجیتال بیت کویین Bitcoin و بلاک چین BlackChain امروزه در بعضی از کشور های جهان و مخصوصا به تازگی در ایران به صورت آزمایشی قرار استاجرا شود. این ارز دیجیتال انقلاب جدیدی در فرایند انتقال دیتا و مخصوصا در عرصه بانکداری ایجاد می‌کند.و به زودی در سراسر جهان به اجرا در می‌آیند.ما از روی همین سایت به شما ارز دیجیتال بیت کویین Bitcoin و بلاک چین BlackChain را به صورت کامل و تصویری آموزش می‌دهیم.ارز دیجیتالی که به زودی سراسر جهان را فرا می‌گیرد و باعث انقلابی در عرصه بانکداری کل جهان می‌شود.پس بیایید با هم یکی از اولین ها باشیم که این فرایند در حال رشد در جهان را زود تر از رشد تکنولوژی آن یاد می‌گیریم.

 

Bitcoin-BlackChain image

ارز دیجیتال بیت کویین Bitcoin چیست :

شبکه‌ای است که تحت کنترل هیچ‌کس نیست.یک شکل جدید از پول دیجیتال است با یک تفاوت بزرگ با سایر پول‌ها؛ هیچ کس آن را کنترل نمی‌کند.پول‌های معمولی به وسیله بانک‌های مرکزی ایجاد می‌شوند.در واقع بانک‌های مرکزی تصمیم می‌گیرند این پول‌ها وجود داشته باشند تا به وسیله‌ آن از دولت اوراق قرضه خریداری کنند.بانک‌ها و شبکه پرداخت آن را به دقت کنترل می‌کنند تا بتوانند از امتیاز آن بهره‌مند شوند.آن‌ها دروازه‌های سیستم مالی هستند. این ارز رمزپایه این رویه را تغییر داده است.Bitcoin یک شبکه پرداخت غیر متمرکز است؛ یعنی نه یک شخص و نه یک کمپانی روی فرایند تولید و تغییر قیمت آن هیچ کنترلی ندارند.به جای آن، هرکسی روی شبکه کنترل پول خود را بر عهده دارد و هرکسی می‌تواند با دانلود نرم افزار رایگان Bitcoin و اجرای آن روی کامپیوتر شخصی‌اش، روی سیستم مالی Bitcoin تاثیرگذار باشد.همچنین بیت کوین یک نوع ارز دیجیتال است که به صورت مجازی ساخته و نگهداری می‌شود.کسی آن را کنترل نمی‌کند، چاپ نمی‌شود و به وسیله نرم‌افزاهای رایانه‌ای که در سراسر جهان مشغول حل مسائل ریاضی هستند، تولید می‌شود.این ارز دیجیتال اولین نمونه، از ارزهایی است که با نام ارزهای رمز پایه شناخته می‌شوند.

 

Bitcoin-BlackChain image

بلاک چین BlackChain چیست :

فرایند بلاک چین BlackChain به زبان ساده شما یک پیام رسان مانند تلگرام را در نظر بگیرید.شما و هزاران کاربر دیگر روزانه هزاران دیتا بین خود و دیگران منتقل میکنند. از قبیل فایل متنی ، تصاویر ، فیلم ها و … .اما این ها همش در یک جای متمرکزی به نام سرور در یک جای ثابت نگهداری میشوند. و ارسال و دریافت دیتای شما را کنترل و مدریت میکنند.اما ما میخواهیم از فرایند بلاک چین  BlackChain استفاده کنیم.فرایندی که دیگر نیازی به سرور متمرکز در یک جای ثابت ندارد.و همه اطلاعات را دارند ، همه دیتاهای ارسالی و دریافتی شما را.اما به صورت رمزگزاری هایی که هک کردن و دسترسی به آن ها غیر ممکن است.برای فهمیدن دلیل این مطلب و چیز های خیلی جالب تر.کلیپ زبان اصلی زیر و فایل PDF ان که ترجمه تک تک قسمت های فیلم هست را دانلود نمایید.

ویدیو آموزشی به زبان اصلی:

 

دانلود PDF آموزش تصویری و تعریف کامل ارز دیجیتال بیت کویین و بلاک چین – ترجمه فارسی کلیپ بالا

 

برای شروع کار با بیت کوین فقط نیاز به یک دقیقه زمان دارید نه بیشتر! برای دانلود نرم افزار بیت کوین رو شروع به کار با آن کافی است وارد وبسایت درآمد زایی از طریق بیت کوین شوید و نرم افزار آن را دانلود و بر روی سیتم خود نصب کنید . دقت کنید که این ابزار را با گوگل کروم اشتباه نگیرید. برای کار با این ابزار نیاز به دانش بسیار اندکی در زمینه کامپیوتر دارید . در صورتی که این مقدار دانش را داشته باشید بعد از نصب ابزار و جستجوی نام آن می توانید به راحتی کار با آن را یاد بگیرید.

 

 

توضیحات انگلیسی