0

طراحی و ویرایش انواع ویدئو های تبلیغاتی

طراحی و ویرایش انواع ویدئو های تبلیغاتی عنوان یکی دیگر از خدمات سایت پادرا تک به کاربران خود میباشد که امروز به معرفی کامل ان خواهیم پرداخت. امروزه بازار تبلیغات در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف و حتی در خیابان های شهرمان بسیار گرم میباشد. چراکه وجود تبلیغات است که یک کسب و کار به جامعه خود معرفی می شود و باعث شروع فروش یا بیشتر شدن فروش ان کسب و کار خواهد شد. ما نیز این را بر خود لازم دانستیم تا بتوانیم به کمک تیم خود در تبلیغات و افزایش فروش کسب و کار شما شریک باشیم، به طوری که شما می توانید سفارش یک طراحی تبلیغات را از صفر تا صد یا تنها ویرایش ان را به تیم ما بدهید و در کمترین زمان و هزینه ای به صرفه ان را تحویل بگیرد. اما چیزی که برای هر کاربر قبل از ارسال درخواست خود بسیار مهم میباشد، نمونه کار های طرف مقابل است که شما می توانید نمونه ای کوچک از قدرت طراحی تیم پادرا تک را در زیر مشاهده کنید.

خب! اگر تا الان کلیپ های طراحی شده ما، باعث جلب توجهتان شده و رضایت شما را جلب نموده، بریم سراغ راهنمای ارسال در خواست در خصوص طراحی یا ویرایش کلیپ ها

شما می توانید با تکمیل کردن فرم زیر، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و همکاران ما پس از برسی نمودن اطلاعات، با شما تماس خواهند گرفت. اما بد نیست قبل از مشاهده و تکمیل فرم، ابتدا قوانین طراحی و ویرایش ویدئو را در ادامه مطلب مطالعه نمایید.

قوانین طراحی یا ویرایش ویدئو های تبلیغاتی

  • ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه در زمان تکمیل کردن فرم زیر، مسئولیت ان بر عهده خود کاربر میباشد.
  • تنها ویدئو هایی طراحی و ویرایش خواهند شد که تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
  • طراحی یا ویرایش کلیپ ها در بهترین حالت، یک روز و در بدترین حالت یک ماه به طول خواهد انجامید، پس پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.
  • پادرا تک با داشتن دو مجوز رسمی از وزارت ارشاد و اینماد، جزء یکی از محدود سایت های ایمن و قابل اعتماد کشور عزیزمان در خصوص خرید ها و سفارشات کاربران میباشد.
  • قبل از طراحی یا ویرایش ویدئو، نسبت به مبلغ تعیین شده، مبلغی به عنوان بیعانه توسط پادرا تک از مشتری گرفته خواهد شد و مابقی مبلغ پس از تکمیل نمودن کامل ویدئو گرفته خواهد شد.
فرم ارسال درخواست طراحی یا ویرایش ویدئو تبلیغاتی

عضویت در خبرنامه ویژه پادرا تک

با عضویت در خبرنامه ویژه پادرا تک از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!