لوگوی بالای سایت پادرا تک

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی و ویرایش انواع ویدئو های تبلیغاتی عنوان یکی دیگر از خدمات سایت پادرا تک به کاربران خود میباشد که امروز به معرفی کامل ان خواهیم پرداخت. امروزه بازار تبلیغات در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف و حتی در خیابان های شهرمان بسیار گرم میباشد. چراکه وجود تبلیغات است که یک کسب و کار به جامعه خود معرفی می شود و باعث شروع فروش یا بیشتر شدن فروش ان کسب و کار خواهد شد. ما نیز این را بر خود لازم دانستیم تا بتوانیم به کمک تیم خود در تبلیغات و افزایش فروش کسب و کار شما شریک باشیم، به طوری که شما می توانید سفارش یک طراحی تبلیغات را از صفر تا صد یا تنها ویرایش ان را به تیم ما بدهید و در کمترین زمان و هزینه ای به صرفه ان را تحویل بگیرد. اما چیزی که برای هر کاربر قبل از ارسال درخواست خود بسیار مهم میباشد، نمونه کار های طرف مقابل است که شما می توانید نمونه ای کوچک از قدرت طراحی تیم پادرا تک را در زیر مشاهده کنید.

خب! اگر تا الان کلیپ های طراحی شده ما، باعث جلب توجهتان شده و رضایت شما را جلب نموده، بریم سراغ راهنمای ارسال در خواست در خصوص طراحی یا ویرایش کلیپ ها

شما می توانید با تکمیل کردن فرم زیر، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و همکاران ما پس از برسی نمودن اطلاعات، با شما تماس خواهند گرفت. اما بد نیست قبل از مشاهده و تکمیل فرم، ابتدا قوانین طراحی و ویرایش ویدئو را در ادامه مطلب مطالعه نمایید.

قوانین طراحی یا ویرایش ویدئو های تبلیغاتی

فرم ارسال درخواست طراحی یا ویرایش ویدئو تبلیغاتی

شروع صحبت
پاسخگویی آنلاین مشتریان پادرا تک
پشتیبانی پادرا تک
سلام به پادرا تک خوش اومدید
شما الان این مطلب رو مطالعه میکنید
--------------------------------------
طراحی و ویرایش انواع ویدئو های تبلیغاتی
--------------------------------------
اگر با محصولات خریداری شده مشکلی دارید به ما بگید تا براتون حل کنیم. لطفا اول متن ها رو کامل بخونید.
0