0

تماس با ما

تماس با ما

تماس با ما

تیم پادرا تک در راستای جلب اعتماد کاربران خود و همچنین استفاده اسان و بدون مشکل ان ها از این سایت در سایه پشتیبانی های موجود، چهار روش پشتیبانی انلاین، پشتیبانی تلفنی، پشتیبانی ایمیلی، و مراجعه حضوری قرار داده است که کاربران بسته به نیاز خود می توانند با یکی از این سه روش با ما در ارتباط باشند.

پشتیبانی آنلاین

ما در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته انلاین میباشیم و اماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما کاربران هستیم. روز های تعطیل و غیر تعطیل برای ما فرقی ندارد و شما می توانید در هر زمانی با ما در ارتباط باشید. برای استفاده از پشتیبانی آنلاین همیشه در پایین سایت در سمت چپ یا راست آیکونی وجود دارد که با کلیک بر روی آن بدون هیچ هزینه ای شما به اولین پشتیبان فعال پادرا تک وصل خواهید شد.

پشتیبانی از طریق ایمیل

ما با آدرس padra.raya@gmail.com تنها در ساعات اداری و روز های کاری، آماده پسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران میباشیم.

پشتیبانی تلفنی

ما از طریق شماره های زیر در ساعات اداری 8 تا 18 و روز های غیر تعطیل آماده پاسخگویی به شما کاربران می باشیم.

تلفن ثابت: 07143317907

تلفن همراه صرفا جهت تماس های ضروری: 09365801986

فکس: 07143317907

مراجعه حضوری

کاربران می توانند به ادرسی که در زیر قرار داده شده است، در روز های شنبه تا چهارشنبه مراجعه نمایند تا کارشناسان ما به صورت حضوری به برسی مشکلات و سوالات ان ها بپردازند.

ایران – استان فارس – شهرستان مرودشت – خیابان خیام شمالی – سه راه صدف – پادرا تک – کد پستی: 7371451687

آدرس ما بر روی نقشه گوگل مپ

در اخر شما کاربران می توانید در صورت وجود مشکل در امر پشتیبانی، درخواست شکایت خود را از اپراتور مورد نظر، از طریق لینک رسیدگی به شکایات برای ما ارسال نمایید. و نیز در سریع ترین زمان ممکن ان را پیگیری کرده و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

عضویت در خبرنامه ویژه پادرا تک

با عضویت در خبرنامه ویژه پادرا تک از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!