دانلود رایگان قالب وردپرس مجله‌ خبری Awqken

توضیحات دانلود رایگان قالب وردپرس مجله‌ خبری Awqken در زیر :

دانلود رایگان قالب وردپرس مجله‌ خبری Awqken
دانلود رایگان قالب وردپرس مجله‌ خبری Awqken

سایت بزرگ پادرا تک امروز نیز مانند روز های قبل تصمیم بر ان گرفته تا جدیدترین و اخرین نسخه یکی دیگر از بهترین قالب های وردپرس خبری را همزمان با انتشار در اختیار شما کاربران عزیز به صورت کاملا رایگان قرار دهد. قالب مجله‌ خبری Awqken یکی از برترین و پرطرفدارترین قالب‌ های خبری وردپرسی است که توسط طراحان و کاربران بسیاری در سطح اینترنت برای ساخت سایت های خبری گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است و از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد. امکانات و ویژگی‌ های موجود در این قالب به شما اجازه خواهد داد تا در قالب یک طراحی زیبا ، کاربردی ، و کاربر پسند بتوانید سایت مجله خبری خود را راه‌ اندازی و به راحتی سفارشی‌سازی و مدیریت نمایید.

دسته‌بندی مطالب و اخبار در قالب Awqken

دسته‌بندی مطالب و اخبار به منظور دسترسی راحت‌تر و سریع‌ تر کاربران به مطالب مورد نظرشان یکی از امکانات و ویژگی‌ های جذاب این پوسته کاربردی و مدرن است. منوی سایت راهنمای صفحات و واسطه دسترسی به بخش‌های مختلف سایت بوده و لازم است در معرض دید بازدید کنندگان باشد. در بخش هدر قالب Awqke ، دو منوی ابشاری مجزا وجود دارد که با توجه به وجود حجم بالای صفحات ، موضوعات و مطالب یک مجله خبری ، وجود این منو ها جهت تسهیل کاربری بسیار مفید است. شما می‌ توانید هنگام شخصی‌سازی قالب ، بخش‌ ها و زیربخش‌ های مورد نظر خود را با موارد پیش‌فرض موجود در قالب جایگزین نمایید.

ویژگی های قالب وردپرس Awqken

  • قابلیت داشتن دو فهرست مجزا با امکان حالت ابشاری و واکنشگرا
  • کاملا فارسی سازی و راستچین شده.
  • کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا.
  • دارای بخش های مختلف برای قرار گیری دسته های مختلف مطالب شما.
  • امکان استفاده کردن از فریم ورک قدرتمند ریداکس.
  • قابلیت قرار دادن تبلیغات در سایت.
  • دارای قابلیت زیبایی و هماهنگی اجزاء مختلف قالب به صورت منظم.
  • دارای فایل رایگان درون ریز.

مشاهده دموی قالب وردپرس نحوه درون ریزی قالب وردپرس برای انتقال اطلاعات قالب با کمک xml انتقال ابزارک های سایت خود به سایت دیگر در وردپرس با Widget Importer & Exporter

توضیحات انگلیسی


ندارد