خانه / نرم افزار کامپیوتر / دانلود آخرین نسخه TeamViewer و استفاده از خدمات پشتیبانی پادرا

دانلود آخرین نسخه TeamViewer و استفاده از خدمات پشتیبانی پادرا

 

دانلود آخرین نسخه TeamViewer و استفاده از خدمات پشتیبانی پادرا


 

معرفی:

TeamViewer نرم افزاری است برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت. این نرم افزار متعلق به شرکت آلمانی “TeamViewer GmbH” تا چندی پیش فقط قابل خرید بود ولی اکنون میتوان آنرا برای مصارف شخصی به رایگان دانلود و استفاده کرد. دو کاربر میتوانند با نصب و بکار گیری این نرم افزار و رد و بدل رمزهای عبور، رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند و به تمامی محتوی رایانه او دسترسی داشته باشد. با کمک این برنامه امکانات وسیع آپلود و دانلود نرم افزار هم مهیا میشود. این نرم افزار از کارساز پرا کسی، فایروال و برگردان نشانی شبکه (NAT) براحتی عبور میکند.

نحوه عملکرد این نرم افزار:

پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد کامپیوتر شما شود و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با Exit کردنِ این نرم افزار ، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود ، قطع کنید. با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان ، مجدداً وارد کامپیوتر شما شود ، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید. برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.

حتما بخوانید :  نرم افزار Foxit Reader 7.1.5.425

این نرم‌افزار نمی‌تواند خطرناک باشد و hack به حساب آید ؟ :

در این نرم افزار ، تمامی رفتار هایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل   مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت Mouse فرد وارد شونده ، از طرف صاحب کامپیوتر قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهد ، می تواند کنترل را به دست گیرد و فرد وارد شونده را ، تنها با بستن نرم افزار TeamViewer از سیستم خود اخراج کند. در حالی که حمله های Hacker هیچ هشدار یا پیامی به قربانی نمی دهد و در سکوت کامل به کامپیوتر کاربر نفوذ می کند و نیاز به هیچگونه اجازه ای ندارد و عملاً کاربر ، نمی تواند چیزی را متوجه شود. بنابراین ، تحت هیچ شرایطی ، عملکرد این نرم افزار از نوع حمله های Hacker نیست و هیچگونه خطری برای هیچ نوع کاربری ندارد و آنتی ویروس ها نیز با آن مشکلی ندارند. تنها مسئله ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که به شخص وارد شونده ، اجازه‌ی ایجاد تغییر در تنظیمات نرم افزار TeamViewer خود را ندهید.

 

در صورت نیاز به آموزش استفاده از نرم افزار می توانید به این بخش مراجعه کنید.

 

 در صورت وجود مشکل در استفاده از نرم افزار:

 


جایگزین مناسب برای نرم افزار TeamViewer : در صورتی که تیم ویوور شما قطع شده است و یا کار نمی کند می توانید به این بخش مراجعه کنید و یکی از سه نرم افزار جایگزین را دانلود و نصب کنید. جایگزین مناسب برای تیم ویوور جایگزین مناسب برای تیم ویوور
تیم ویوور دوباره در ایران قابل استفاده است . جهت اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه نمائید.

 

حتما بخوانید :  آموزش و دانلود نرم افزار فلش کردن Bios با USB Flash Memory Boot
کاربران که از فروشگاه خرید کرده اند و نیاز به پشتیبانی دارند
  • در صورتی که از فروشگاه پادرا نرم افزار خاصی را خرید کرده اید ، در ابتدا با سپاس از خرید شما، اگر نیاز به پشتیبانی دارید بعد از نصب نرم افزار ، در پنجره باز شده در صورتی که سیستم شما به اینترنت متصل باشد ،خود نرم افزار به صورت اتوماتیک ID و Password خاصی را برای شما ایجاد کرده که مخصوص سیستم شما می باشد و با بسته شدن نرم افزار از بین رفته یا تغییر می کند. این ID و Password رابه شماره پشتیبانی که در فاکتور خرید شما ذکر شده است ارسال کنید و سپس جهت پشتیبانی با همان شماره تماس بگیرید تا همکاران ما سریعا مشکل شما را برطرف سازند.

Description
  • TeamViewer is the All-In-One Solution for Remote Access and Support over the Internet. TeamViewer connects to any PC or server around the world within a few seconds. You can remote control your partner's PC as if you were sitting right in front of it. Features: control computers remotely via the internet, record your session and covert it to AVI, online meetings, Drag & Drop files, Multi-Monitor support.

درباره مدیر کل پادرا

حسین آریا هستم . مدیر و بنیان گذار شرکت نو آوران سپند فرداد فارس با هدف طراحی و توسعه دانش IT در سطح کشور عزیزمان ایران . وبسایت پادرا طراحی شده تا پاسخگوی نیاز های نرم افزاری روز کشور عزیزمان باشد. ما افتخار می کنیم که کنار شما هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =