قوانین وب سایت پادرا
به این نوشته امتیاز دهید

قوانین و مقررات پادرا

 

 

rule-padra-tec-ir

تمامی فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به طبع مدیران این وب سایت طبق خواسته ها و دستورات پلیس امنیت سایبری کشور عزیزمان رفتار می کنند. لذا رعایت تمامی قوانین گفته شده در پایین لازم و ضروری است و اگر کاربری خلاف قوانین برخورد کند مدیران با وی برخورد مناسب همان قانون را خواهند داشت. در صورتی که فرد یا افرادی نیز قصد صدمه زدن به این تارنما را داشته باشند ، گزارش این موضوع به صورت کتبی به سامانه بر خط پلیس فتا و ساماندهی ارسال خواهد گردید.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران الزامی می باشد.

قوانین و مقررات پادرا


قوانین اختصاصی مربوط به بخش فروشگاه پادرا :

قانون شماره 1

در بخش فروشگاه هر کاربری می تواند با نام کاربری یا بدون نام کاربری خرید نماید . اما اگر وی نیاز به پشتیبانی و ردگیری خرید های خود داشته باشد حتما باید نام کاربری مخصوص به خود را ایجاد کند. لذا پیشنهاد ما ثبت قطعی نام کاربری اختصاصی به نام کاربر در بخش عضویت می باشد.

قانون شماره 2

برای پیگیری هر کدام از محصولات خریداری شده ورود اطلاعات صحیح تماس و ایمیل ضروری می باشد. در صورتی که کاربری این اطلاعات را به درستی وارد نکند محصولات وی قابل پیگیری نیست.

قلنون شماره 3

خرید هایی که در روز های تعطیلات رسمی انجام می شود ، در صورت به وجود آمدن مشکل ، ممکن است تا روز کاری و رسمی بعد از آن تعطیلات قابل پیگیری نباشد. برای مثال تراکنش های بانکی که نیاز به پیگیری از طریق بانک دارد و یا ارسال های پستی که باید از طریق اداره پست پیگیری شوند در روز های تعطیل به دلیل نبود امکان ارتباط با این مراکز به روزهای کاری رسمی بعد از آن تعطیلات موکول می شود. لطفا در این روزها شکیبا باشید . ما امین و امانت دار شما هستیم و برایمان بسیار مهم است که شما از ما راضی و خشنود باشید.

قانون شماره 4

در صورتی که هر کاربری به عمد قصد سو استفاده از محصولات اورجینال مانند کلید های اورجینال خریداری شده برای آنتی ویروس ها و یا سایر نرم افزار های اورجینال را داشته باشد، لیسانس کاربری وی بلوکه (غیر قابل استفاده) خواهد شد. تشخیص این موضوع با فروشنده این کلید ها مانند می باشد. بلاک شدن این کلید ها و دلایل آنها قابل پیگیری است . لذا شما در صورت اطلاع دقیق از وضعیت کلید خود و بلاک شدن آنها می توانید این موضوع را به ما گزارش دهید تا دلیل آنرا جویا شویم و در صدد رفع آن بر آییم. در صورتی که بلاک شدن کلید ها به دلیل دستکاری های شخصی در جهت سو استفاده کاربر از نرم افزار باشد معمولا کلید ها دوباره فعال نخواهند شد. وظیفه استفاده صحیح از نرم افزار های اورجینال و جلوگیری از سرقت آنها به عده خود کاربر می باشد.

قانون شماره 5

در صورت سرقت نرم افزار ها و کلید های اورجینال مراتب را سریعا به تیم پادرا گزارش دهید. این گزارش می تواند از طریق تماس ، پیامک ، کانال های تلگرام ، گزارش سرقت در سایت پادرا و امثال اینها باشد. لذا در صورتی که قبل از بلاک شدن لیسانس ها کاربر به ما این موضوع را گزارش دهد ، می توانیم از بلاک شدن کلید ها جلوگیری کنیم ، اما در غیر این صورت ، اگر کاربر تا 2 هفته بعد از به سرقت رفتن کلید های اورجینال و یا نرم افزار خود به ما گزارشی ارسال نکند پادرا در مقابل بلاک شدن و یا رفع بلاک نرم افزار هیچ مسئولیتی به عهده نمی گیرد.

قانون شماره 6

هدف ما صرفا دریافت وجه و مبالغ از شما کاربران عزیز و گرامی نبوده و شما کاربران موظف هستید قبل از هر اقدام دیگری ، مراتب نارضایتی خود را از بخش فرم ارسال شکایات با ما در میان بگذارید تا مراتب به صورت کتبی پیگیری شود.

قانون شماره 7

در صورتی که کاربری از محصول خریداری شده خود به هر دلیلی ناراضی باشد و احساس کند که آن محصول به نوعی کلاهبرداری می باشد و یا دارای ویژگی های گفته شده در بخش ویژگی های محصول نبوده است ، می تواند با عنوان کردن مشکل خود به صورت کاملا دقیق وجه خود را تا 14 روز باز پس گیری کند. البته لازم به ذکر است که نرم افزار هایی قابل باز پس گیری وجه می باشند که دارای لیسانس های اورجینال باشند و دلیل کاملا توجیه کننده ای برای باز پس فرستادن وجه در آنها وجود داشته باشد. مثلا خوب نبودن چهره ظاهری نرم افزار دلیل بر باز پس فرستادن وجه نمی شود ، مگر اینکه این حق در بخش توضیحات محصول در زمان خرید نوشته شده باشد.

قانون شماره 8

در هنگام دانلود فایل فلش ها باید نهایت دقت توسط کاربر به عمل آید . این وب سایت هیچ گونه تعهدی نسبت به دانلود فایل فلش های اشتباه توسط کاربران و عدم تطابق فاسل فلش دانلودی با دستگاه مورد نظر و رایت آن بر روی دستگاه غیر یکسان ندارد. تمامی کاربران وظیفه دارند که در هنگام دانلود نهایت دقت را به عمل آورند.

قانون شماره 9

جهت دانلود فایل فلش ها کاربران 4 روز بر روی آی پی خود که زمان خرید از آن استفاده کرده اند فرصت دارند و بعد از گذشت چهار روز لینک های دانلود باطل می شوند . منظور این است که با تعویض مرکز اینترنت شما قادر به دانلود مجدد فایل نیستید و حتما باید از همان مرکز اینترنتی که فایل را خریداری کرده اید اقدام به دانلود فایل نمائید . در صورتی که در این چهار روز مشکلی در سرور وجود داشته باشد کاربران می توانند از طریق واتس اپ و یا تلگرام با شماره های پشتیبانی در ارتباط باشند و لینک های دانلود برای کاربرانی که پشتیبانی را آگاه سازند دوباره فعال خواهد شد و می توانند دانلود های خود را ادامه دهند.

قانون شماره 10

فایل هایی که از بخش فروشگاه خریداری می شوند قابلیت ادامه دانلود دارند و ادامه دانلود تا پایان مهلت 4 روزه برقرار است اما کاربران باید تعداد دفعات play و pause های خود را تا حد امکان کاهش دهند تا از خرابی فایل ها بعد از دانلود به هر علتی جلوگیری به عمل آید. در صورتی که فایل ها خراب شدند شما باید از بخش آموزش ها نحوه تعمیر آنها را آموزش دیده و تعمیر کنید.


قوانین عمومی وب سایت:

قانون شماره 1
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در تارنما ، از واژههای مناسب در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده واژه های رکیک و نامناسب، همچنین استفاده از شماره تلفن و یا موبایل و یا نام سایت به جای نام کاربری خود اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به وب سایت قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگلیسی به جای فارسی ايجاد نماييد. استفاده از نام‌ کاربری که فقط شامل رقم باشد مجاز نیست و حساب کاربری آن‌ها در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 2
کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در زیر پست ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به کل وب سایت قطع خواهد شد.
زبان اصلی این وب سایت فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید.

قانون شماره 3
کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خیلی مهم ، هر کی ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوری ، يك برنامه ، چطوری ميتونم ، كرك برنامه و جملاتی شبيه به اين پيغامها جدا خودداری نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمایی در اين زمينه: برای انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات کلیدی سوال خود استفاده كنيد.

قانون شماره 4
این سایت محلی جهت رد و بدل اطلاعات در رابطه با اهداف سايت می باشد. پس لطفاً سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و يا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید و در زمان مطرح كردن موضوع یا مطلب در سایت به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد كه در اين صورت، بنا به تشخیص مدیریت دسترسي كاربر مربوطه به سايت قطع خواهد شد.

قانون شماره 5
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 6
در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 7
در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سايت و غير) ،سايت هاي مشابه ،خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتی كه سايت شما فعاليت آموزشی و يا فرهنگی دارد با ذكر فعاليت سايت برای شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد .

1- از قرار دادن تصاویر به صورت چشمک ** در امضاء خودداری کنید .
2- از قرار دادن تصاویر با حجم و سایز بالا و بیش از 2 عدد در امضاء خودداری کنید.
3- از قرار دادن لینک سایر سایتها در امضاء خودداری کنید

در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 8
لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وی به سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره 9
مباحث مربوط به Hack (از ديد منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 10
لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، موضوع و مکان مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در موضوعات و پست های نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 11
لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 12
مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و … كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدی در زمينه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و … ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و … آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ويروس یابی و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

قانون شماره 13
در صورت مشاهده هر گونه بی احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره 14
چنانچه پست و یا پیغامی از کاربران توسط مدیری در سایت حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر یک پیغام خصوصی ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در سایت به صورت عمومی آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خودرا دریافت نخواهید کرد.

قانون شماره 15
در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین سایت از یک کاربر در صورت تمایل آدرس پست و موضوع مورد نظر را برای مدیر ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

قانون شماره 16
در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در سایت آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 17
هرگونه بحثی که موجب انحراف موضوعات از مسیر اصلی خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین سایت باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم موضوعات و نظرات اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از موضوعات های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 18
در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در سایت دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی برای مدير تارنما بفرستيد.

قانون شماره 19
دعوت،تبليغ و معرفي سايت شخصی و یا سایتهاي مشابه به پادرا به هرنحوه ،از طريق پيغام شخصي ،امضا مجاز نمي باشد و در صورت مشاهده در اولين فرصت حساب كاربري ايشان حذف خواهد شد و همچنين آدرس سايت معرفي شده نيز بسته خواهد شد .كپي برنامه ها و مقالات سايت نيز تنها با ذكر نام منبع مجاز مي باشد.

قانون شماره 20
در صورتی كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهایی كه در اين سایت ذكر شده است در جایی ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم برای اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

قانون شماره 21
از ایجاد موضوعات و یا سوالاتی در مورک Hack و یا موارد خلاف قوانین جمهوری اسلامی و یا سایتهایی که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی در دسترس نمی باشند ، جدا خودداری کنید. در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد شدید خواهد شد.

قانون شماره 22
از ارسال و معرفی نرم افزار و ارسال اخبار در سایت خودداری کنید :

1- معرفی نسخه های غیر نهایی نرم افزارها (آلفا و بتا) در پست های ویژه ی بخش مباحث و مشکلات نرم افزاری بلامانع می باشد .
2- جهت معرفی و دانلود نرم افزارهای جالب و کاربردی از تاپیک نرم افزارهای پیشنهادی کاربران استفاده نمائید.
توجه : برای مشاهده لینک باید عضو سایت باشید

قانون شماره 23
ارسال و درخواست هر گونه فعال ساز برای محصولات E*S*E*T برابر با اخراج دائم از سایت و بن شدن آی پی کاربر خاطی می باشد.

قانون شماره 24
از قرار دادن عکس جنس مؤنث (نا مناسب) در آواتار ، عکس شخصی و امضاء خودداری کنید.
توجه : برای گذاشتن آواتار و.. حتما از سایت های رسمی یا گروآواتار استفاده نمائید. همچنین لازم به ذکر است که در صورت مشاهده تکرار تخلف در این بخش کاربر خاطی برای همیشه حذف خواهد شد، حتی اگر در بخش فروشگاه لینک های دانلود فعال داشته باشد.

پ.ن : آواتار + عکس شخصی + امضا + فایل ضمیمه برای کاربر عادی ( عضو سایت) غیر فعال است و فعال نخواهد شد. تنها مشتریان ثابت سایت میتوانند از آواتار استفاده کند.

قانون شماره 25
از قرار دادن هرگونه مطلب و یا لینک دانلود و یا طرح موضوعاتی برای رفع مشکلات درباره ابزار جاسوسی و یا Keyloggerخودداری کنید

قانون شماره 26
بعد از ایجاد تاپیک یا ارسال پست شما 15 دقیقه فرصت دارید تا در صورت اشکال یا …. پست خود رو ویرایش کنید در غیر این صورت بعد از گذشت 15 دقیقه امکان ویرایش نیست . در صورتی که یکی از مدیران موضوعی را که غیر اخلاقی باشد ویرایش کند ، کاربری که آن موضوع را نوشته است حذف خواه شد.


 

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.
مرکز دانلود پادرا – حسین آریا