آموزش تعمیر فایل های فشرده خراب شده
آموزش تعمیر فایل های فشرده خراب شده

در این آموزش قصد داریم تا به شما آموزش تعمیر فایل های خراب با پسوند zip و rar را توسط خود نرم افزار محبوب فشرده سازی فایل ها Winrar را آموزش دهیم.

آموزش :

قبل از انجام این کار یاداور شویم که بسته به مشکلی که برای فایلتان پیش امده بستگی دارد که فایلتان با این روش کاملا درست شود یا نه !!! 

برای این کار مراحل زیر را به دقت انجام دهید :

مرحله اول : اگر فایلتان با برنامه winrar باز نمیشود ابتدا بر روی آن کلیک راست نمایید و از قسمت open with برنامه Winrar Archiver را انتخاب کنید تا فایل فشردتان با برنامه winrar باز شود. (برای بزرگنمایی تصاویر بر روی تصاویر کلیک کنید)

مرحله اول آموزش تعمیر فایل های فشرده خراب شده

مرحله دوم : از صفحه باز شده بر روی سربرگ Tools کلیک نمایید تا زیر منوی آن نمایش داده شود.

مرحله سوم : روی گزینه Repair Archive کلیک نمایید تا صفحه جدیدی برایتان باز شود.

مرحله دوم و سوم آموزش تعمیر فایل های فشرده خراب شده

مرحله چهارم : از صفحه کوچک باز شده شما میتوانید بر روی دکمه Browser کلیک نمایید تا مسیر فایل جدید تعمیر شده را انتخاب کنید.

مرحله پنجم : در همان صفحه کوچک در زیر شما میتوانید فایل تعمیر شده خود را انتخاب کنید که با پسوند rar دخیره شود یا پسوند zip.

مرحله ششم : روی دکمه OK کلیک نمایید سپس کنار بنشینید تا برنامه کارخودش را بکند و به اتمام برسد.

کاربران گرامی در صورتی که مشکل فایل های شما از طریق توضیحات بالا حل نشد لطفا دو فیلمی که در پایین قرار داده شده است را حتما ببینید. در صورتی که باز هم با دیدن فیلم های پایین و انجام آنها این مشکلات پابرجا بود مطمئن باشید که فایل های شما کاملا خراب شده اند و قابلیت تعمیر ندارند. اما قبل از هر اقدامی ابتدا فیلم ها را ببینید. پیروز باشید.

فیلم آموزشی اول برای اجرای فایل های فشرده توسط WINRAR:

فیلم آموزشی دوم برای تعمیر فایل های فشرده توسط WINRAR:

توضیحات انگلیسی