با درود و سلام فراوان

به وب سایت ما خوش آمدید . تلاش ما همواره بر این بوده است که شما را در امر خرید و فروش یاری کنیم و ایمن ترین و آسان ترین راه را برای شما ایجاد کنیم تا شما بتوانید در عصر ارتباطات ، از تکنولوژی های ارتباطی خود به بهترین شیوه استفاده کنید و بتوانید در این دنیای پر از شلوغی و روزمرگی ، با خاطری آسوده لوازم خود را با تضمین خریداری کنید و تحویل بکیرید.

امید ما بر این است که شما را در این امر به بهترین نحو یاری کنیم تا که شاید سهمی در این دنیای الکترونیک داشته باشیم. از این رو اجناسی که در فروشگاه پادرا به صورت الکترونیکی به فروش می رسند کاملا قابل پیگیری هستند و در بعضی از موارد مانند لیسانس های اورجینال آنتی ویروس ها و موارد مشابه که قابلیت استرداد مبلغ را دارند، در صورتی که شما کاربر گرامی از محصول خود ، در مدت زمانی که جهت استرداد مشخص شده ، رضایت کافی نداشتید ، با برگرداندن موارد خریداری شده به شرکت و تماس با بخش پشتیبانی و فروش شرکت ما ، می توانید مبالغ مورد نظر خود را به طور کامل پس بگیرید.

تمام سعی و تلاش ما ، رضایت شما کاربر ، مشتری ، همکار و دوست گرامی است.

 

 

مدیریت وبسایت پادرا : مهندس حسین آریا

محل کار مرکز دانلود پادرا:

آدرس: فارس – مرودشت – میدان معلم – خیابان خیام شمالی – سه راه صدف – پادرا تک – کدپستی: 7371451687

تلفن ثابت : 07143317907

تلفن همراه صرفا جهت تماس های ضروری : 09365801986

فکس : 07143317907

ساعات کاری ما صبح ها از ساعت 8 تا 13 و  عصر ها از ساعت 16 تا 20 می باشد.

پست الکترونیک پادرا : padra.rayan@gmail.com

 

 

 

کاربران گرامی لطفا توجه فرمائید:

ساعات تماس با تلفن ثابت ما در ساعات اداری می باشد و در ساعات غیر اداری از طریق تلفن همراه با ما در ارتباط باشید. در صورتی که تلفن های همراه به هر دلیلی قادر به پاسخگوئی نبودند اصلا نگران نباشید. برای ما پیام بفرستید و یا در ساعات اداری تماس حاصل فرمائید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت و مشکل شما را حل خواهیم کرد. تمام تلاش ما رضایتمندی شماست. با سپاس . مدیریت پادرا

برای اینکه شما عزیزان ما را سریع تر پیدا کنید نقشه ی گوگلی زیر را تهیه کرده ایم که می توانید با کلیک بر روی آن مختصات دقیق ما را بیابید.

 

دیدن نقشه و موقعیت دقیق ما بر روی نقشه گوگل

رسیدگی به شکایات