درباره ما:

قوانین و مقررات وبسایت پادرا : گروه نرم افزاری پادرا از شما بخاطر انتخاب این وبسایت جهت دانلود نرم افزار های مورد نیاز خود ، سپاسگزاری و قدر دانی می کند. ما امیدواریم که توانسته باشیم خدمتی هرچند اندک و ناچیز در راستای رشد و تعالی کشور عزیزمان به شما هم میهنان گرانقدر کرده باشیم. امید داریم که شما نیز در این راه ما را یاری نموده تا در این راه دلسرد نشویم و بتوانیم سرافراز در کنار شما باشیم.

 

 

درباره ما بیشتر بدانید
about-us

 

در مورد پادرا بیشتر بدانید:

این وب سایت در ابتدای دهه 90 بر پایه ی فعالیت در زمینه IT و گسترش نرم افزار توسط مهندس حسین آریا پایه ریزی شد و طی گذشت سالها ، شاخه های مختلفی در زمینه شبکه های کامپیوتری ، زمینه های موبایل و سایر بخش های مرتبط با علوم رایانه ای به آن افزوده شد. پایه و اساس کار وب سایت پادرا رایگان بودن بیشتر خدمات ، کیفیت خوب در ارائه خدمات ، رضایت مشتری بوده است. در بخش هایی از کار ما ، به دلیل نیاز به خرید و یا تولید نرم افزار های با محتوای آموزشی و یا ارائه نرم افزار ها به صورت اورجینال ، نیاز به فروش این نوع کالا یا خدمات حس می شد. بر آن شدیم که کالا یا خدمات خود را با کیفیت خوب و قیمت هایی مناسب تر از بازار ، به همراه پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارائه کنیم تا هم میهنان عزیز ما بتوانند با صرفه جویی در وقت و هزینه های خود ، نیاز های خود را تامین کنند.

لذا در زمینه فروشگاه ، پادرا هدف خود را رضایت شما عزیزان قرار داده است و فروش هر نوع کالایی به صورت صرف و بدون پشتیبانب در این وب سایت صورت نمی پذیرد. پادرا در مواردی که ممکن است نرم افزار ها نیاز به تست و یا عودت وجه داشته باشند نیز به کاربران خود این امکان و اجازه را می دهد که وجه دریافتی توسط پادرا را پس بگیرند. البته بازگشت وجه از طرف پادرا پس از خرید کالا شامل قوانینی است که شما می توانید آن را در بخش قوانین و یا با کلیک کردن روی اینجا مطالعه فرمائید. پادرا همچنین از پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان با آغوش باز استقبال می کند. در صورتی که هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و یا شکایتی دارید در بخش رسیدگی به شکایات و یا با کلیک بر روی اینجا می توانید این موضوع را با مدیران وب سایت در میان بگذارید.

کالا ها و خدماتی که در وب سایت پادرا ارائه می شوند:

ارائه نرم افزار های رایگان برای دانلود ، ارائه نرم افزار های سفارشی به سفارش دفاتر و شرکت ها ، فروش انواع آنتی ویروس های اورجینال به همراه پشتیبانی تا روز اتمام اعتبار ، ارائه خدمات شبکه و برنامه نویسی وب ، فروش تجهیزات و لوازم کامپیوتر و شبکه

 

پشتیبان و حامی مالی پادرا در حال حاضر شرکت نو آوران سپند فرداد فارس (طراح نرم افزار های تخصصی انواع سیستم عامل ها) می باشد.

قوانین و مقررات وبسایت پادرا – مدیر وبسایت پادرا